Naturel Zayıflama Kalıcı Kilo Verdiren Metobolizma Diyeti

Naturel Zayıflama - Metin Özata E-Kitap indir Satın Al,Kitap Özeti Oku.
Yazar(lar) Metin Özata
Kategori(ler) Sağlık-Tıp
Yayınevi Hayy Kitap
ISBN 9786054325146
Yıl 2010
Sayfa 144
idefix İle Satın Al D&R İle Satın Al Beğen (7)

Açıklama

Hızlı kilo alıyorsanız ve aldığınız kiloları veremiyorsanız bunun nedeni kan şekerinizdeki oynamalar olabilir. Kitapta, kilo almanın en önemli nedeni olan insülin direncinin nedeni ve beslenmede yapılacak önemli değişikliklerle bu direncin nasıl çözülebileceği anlatılıyor.

Insülin direnci obezite, reaktif hipoglisemi, gizli şeker, şeker hastalığı, panik atak, hipertansiyon, karaciğer yağlanması, polikistik over hastalığı, kan yağlarında yükseklik ve hatta kansere bile yol açabilen bir durumdur. Bu hastalıklardan korunmak ve kurtulmak için size Insülin Direnci Diyeti'ni öneriyoruz. Atıştırma ataklarına son vermek isteyenlerin, kan şekeri düşüklüğü yaşayanların, şeker hastalarının ve metabolik sendromu olanların mutlaka beslenme önerilerime uyması gerekir.

Ömür boyu kolayca devam ettirebileceğiniz ve kalıcı kilo vermenizi sağlayacak bu metabolizma diyeti sizi kalp hastalığı, kanser, makula dejenerasyonu ve felçten de koruyacaktır. Çağımızın en önemli hastalığı olan insülin direncine direnirken en güvenilir bilgi kaynağınız olması ve sizi sağlıklı bir sekilde zayıflatması dileğiyle…

Yorum Yap

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış..