Evli Aşıklar

Evli Aşıklar - Jackie Collins E-Kitap indir Satın Al,Kitap Özeti Oku.
Yazar(lar) Jackie Collins
Kategori(ler) Roman, Aşk, Edebiyat
Yayınevi Artemis Yayınları
ISBN 9786050058932
Yıl 2009
Sayfa 404
idefix İle Satın Al D&R İle Satın Al Beğen (3)

Açıklama

Milyonların tutkusu yazar Jackie Collins, bu yepyeni romanıyla, ihtiras ve aşkın evlilik ve güçle çarpıştığı noktada yaşanan gerçeklere ışık tutuyor. Ve bu çarpışma bir cinayetle son buluyor.

Çarpıcı güzellikteki yirmi dörtlük özel jimnastik eğitmeni Cameron Paradise, Hawaii'den ve bitmek tükenmek bilmeyen küfür dolu nutuklarından birinin ortasındaki eski sörf şampiyonu kocası Gregg'den kaçar. Soluğu L.A'de alır. Uzun boyu, sapsarı saçları ve insanı deliye döndüren vücuduyla kızımızın seçkin bir fitness kulübünde iş bulması uzun sürmez. Burada L.A'ın en ünlü oyuncularıyla birlikte çalışır. Günün birinde kendi özel stüdyosunu açmakla ilgili planları vardır ve tanıştığı her adam ona asılırken, Cameron'nın tek derdi para biriktirmek ve çılgın partilerde boy gösterip bir L.A skandalı patlatmak yerine olabildiğince fazla çalışmaktır. Ta ki, inanılmaz başarılı, bağımsız film prodüktörü Ryan Richards'la tanışana dek. Ryan, Hollywood'un şerefsiz para babalarından Hamilton J. Heckerling'in şımarık kızı Mandy Richards'la evlidir. Biricik Hollywood Prensesi eşini bir kez olsun aldatmayan Ryan, Cameron'la tanışınca altüst olur, bütün dengeler sarsılır...

"Tarzı tamamen hayali, kadın kahramanları her zaman güçlü ve hırslı, erkekler de tıpkı romanın ta kendisi gibi sizi bütün gece ayakta tutmak için birebir!"
-Company Magazine-

"Yediden yetmişe birçok kadın bugün erkekler hakkında ne biliyorsa, neredeyse hemen hepsi Jackie Collins romanları sayesinde... Jackie'nin kesinlikle bir örneği yok. O tek!"
-Daily Mail-

"Barmen, bana bir kadeh martini doldur ve bir yere kaybolma, daha çok içicem, çok.
Elimdeki vintage Jackie Collins ve ben sabaha kadar buradayız!"
-Heat-

"Jackie hala seksi hikayelerin tek kraliçesi. Kusursuz."
-Ok!-
(Tanıtı Bülteninden)

Yorum Yap

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış..